W jakich bankomatach można wypłacić pieniadze bez prowizji będąc w BIZ Bank?

18 sierpnia
13:37 2015

BIZ Bank jest częścią FM Bank PBP SA, działającego w Polsce od wielu lat. Instytucja ta koncentruje się przede wszystkim na wspieraniu polskiej przedsiębiorczości. Jego oferta skierowana jest m.in. do mikroprzedsiębiorców. Które bankomaty są bezpłatne dla klientów BIZ Banku?

BIZ Bank jest jednym z mniejszych banków funkcjonujących na rynku polskim. Charakteryzuje się wyspecjalizowaną ofertą dla mikrofirm, osób prowadzących własną działalność gospodarczą i profesjonalistów prowadzących własną praktykę. Bank ten posiada w swojej ofercie:

  • konta osobiste,
  • konta oszczędnościowe,
  • konta walutowe,
  • karty debetowe,
  • konta dla firm,
  • lokaty,
  • kredyty gotówkowe,
  • karty kredytowe.

Konta osobiste

Właściciele kont osobistych w BIZ Banku mogą liczyć na wydanie aż trzech kart debetowych do rachunku bieżącego. Mają także stały dostęp do konta przez Internet, a także bezpłatnie mogą wypłacać gotówkę z bankomatów sieci BZ WBK.

Korzystanie z urządzeń Cash 4You lub innych bankomatów na terenie kraju jest płatne 2,50 zł od każdej dokonanej transakcji. Za granicą za skorzystanie z bankomatu musimy zapłacić 5 zł od każdej operacji, a przewalutowanie transakcji w innej walucie wymaga opłaty 3% od danej kwoty.

Konta Active a bankomaty w kraju i zagranicą

Właściciele kont biznesowych BIZnes Konto Active mogą liczyć na oprocentowanie rachunku bieżącego nawet do 4%. Dodatkowo w ramach konta mogą wykupić pakiety chroniące firmę i otrzymać bezpłatnie pierwszą kartę debetowa. Klienci posiadający konto BIZnes Konto Active mogą bezpłatnie korzystać z bankomatów BZ WBK S.A. W ramach promocji bezpłatne są także inne urządzenia na terenie kraju i za granicą.

Z oferty promocyjnej można korzystać już od 9 czerwca ubiegłego roku do odwołania. Propozycja ta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, którzy w okresie promocji podpiszą umowę z BIZ Bankiem o prowadzenie rachunku bankowego w ramach oferty BIZnes Konta Active i BIZnes Konto Max. W innym przypadku posiadacze tych kont muszą ponieś opłatę 2,5 zł za korzystanie z bankomatów w kraju, a za granicą – 5 zł od każdej operacji.