Kredyty gotówkowe z najniższą ratą

30 kwietnia
13:19 2013

Jeżeli potrzebujemy szybkiej gotówki na remont mieszkania, wyjazd wakacyjny, kupno samochodu czy sfinansowanie bieżących wydatków, skorzystajmy z ofert kredytów gotówkowych, które można znaleźć w bankach. Przedstawiamy, która opcja wiąże się z najniższą comiesięczną ratą.

Do zestawienia przyjęliśmy, że kwota kredytu gotówkowego jest równa 5 tysięcy złotych.

Najniższą miesięczną ratę zapłacą ci klienci, którzy skorzystają z „Taniego kredytu z kontem” oferowanego przez EuroBank. W tym przypadku będzie to koszt 85,88 złotych. Oprocentowanie rzeczywiste RRSO wynosi 11,68 procent. Jest to oferta skierowana do stałych klientów, którzy zdeklarują się przelewać swoje miesięczne wynagrodzenie na darmowe konto osobiste, dostępne w pakiecie z kredytem gotówkowym. Całkowity koszt kredytu w tym przypadku jest równy 7214 złotych.

86,93 złotych zapłacimy, jeśli skorzystamy z oferowanej przez ING Bank Śląski „Pożyczki gotówkowej bez Programu ubezpieczeniowego”. Jej oprocentowanie rzeczywiste jest równe 12,12 proc. Kredyty te to to oferta przeznaczona jedynie dla tych klientów, którzy zadeklarują przelewanie miesięcznego wynagrodzenia na konto osobiste. Stali klienci ING Banku Śląskiego mogą złożyć jedynie oświadczenie, by otrzymać pieniądze. Całkowity koszt tej oferty jest równy 7302 złote.

Trzecie miejsce z najwyższą comiesięczną ratą zajmuje „Tani kredyt z kontem” oferowany przez EuroBank. W tym przypadku miesięczna rata wynosi 88,53 złotych, a oprocentowanie rzeczywiste jest równe 12,79 proc. Jest to oferta przeznaczona dla wszystkich klientów, którzy zadeklarują przelewanie miesięcznego wynagrodzenia na dołączone w pakiecie z kredytem gotówkowym konto osobiste. Całkowity koszt kredytu to 7437 złotych.