Ranking Lokat - zarabiaj na lokatach

Piątek, 24 maja 2019 r.
Najlepsze konto osobiste

Najlepsze konto osobiste

Osobiste konto bankowe, popularny ROR, to w dzisiejszych czasach rzecz niezbędna. Nie tylko dzięki niemu możemy skorzystać z innych produktów bankowych, ale również jego posiadanie może poprawić naszą sytuację, na przykład zmniejszając marżę kredytową. Sprawdźmy, które konto osobiste jest najlepsze i jednocześnie najtańsze.

Najciekawszym rozwiązaniem, jakie znajduje się na rynku, jest AliorSync. Te konta osobiste są jest praktycznie za darmo: bank nie pobiera opłat za otwarcie, prowadzenie, czy nawet za wydanie i posiadanie karty płatniczej dołączanej do rachunku. Jedyne opłaty, jakie znajdują się w Tabeli Opłat i Prowizji to te za wykonanie przelewu zewnętrznego przez telefon oraz za wykonanie i przesłanie na adres domowy klienta wyciągu drukowanego, który oczywiście nie jest obowiązkowy. Oprócz braku opłat, z kontem związane są różne bonusy, na przykład zwrot 5 proc. wartości transakcji za zakupy w Internecie, czy oprocentowanie środków zgromadzonych na rachunku w wysokości 0,1 proc w skali roku. Dodatkowo bank umożliwia dokonywanie przelewów bezpośrednio z konta na portalu społecznościowym Facebook.

Drugą równie ciekawą opcją jest Konto Skarbonkowe, oferowane przez GetinOnline. W tym przypadku mamy do czynienia z większą ilością pozycji z którymi wiążą się opłaty, jednak nie są to sytuacje uciążliwe dla klienta. 4,99 złotych zapłacimy za wykonanie przelewów telefonicznych oraz wyciąg papierowy przesłany na nasz adres zamieszkania, a 10 złotych prowizji zapłacimy za wypłaty gotówki z bankomatów za granicą. Z tym kontem również związane są bonusy. Za różnego rodzaju aktywne korzystanie z konta, na przykład płatności kartą powyżej 100 złotych, można otrzymywać specjalne bonusowe złotówki, maksymalnie 100 zł w ciągu miesiąca.

GetinOnline oferuje także Konto Swobodne, zbliżone w swojej konstrukcji do siostrzanego Konta Skarbonkowego, choć w tym przypadku nie pobierana jest prowizja za wykonanie wewnętrznego przelewu telefonicznego, jak również brak jest „nagród” za aktywne korzystanie z konta. Konto Swobodne, w przeciwieństwie do Skarbonkowego umożliwia dostęp do większej liczby pozostałych produktów bankowych, na przykład kont oszczędnościowych, czy lokat bankowych.

Informacje ze świata

Na portalu wykorzystywane są ciasteczka (cookies). Pliki te zapewniają użytkownikowi wygodę w korzystaniu z serwisu. Więcej informacji w Regulaminie serwisu.

X