Ranking Lokat - zarabiaj na lokatach

Piątek, 07 sierpnia 2020 r.

Ranking lokat luty 2013

Niestety i w tym miesiącu nie ma dobrych informacji dla chcących zarabiać na lokatach. Uzyskanie oprocentowania wyższego niż 5% wiąże się najczęściej niestety z dodatkowymi warunkami bądź też wyższy procent dotyczy tylko części środków.

Cięcie przez banki oprocentowania lokat to konsekwencja obniżania przez Radę Polityki Pieniężnej stóp procentowych. W styczniu po raz trzeci z rzędu zostały one obniżone o 25 punktów bazowych, co wprowadza znaczne zmiany w lutowym rankingu lokat bankowych. Sprawdźmy zatem, na co możemy obecnie liczyć w bankach - oto ranking lokat na luty 2013.

Lokaty na 1 miesiąc

Ranking lokat otwiera Lokata na start dostępna w GetinOnline, który proponuje klientom 7%. Jest to lokata skierowana do tylko do nowych klientów. Ponadto można jeden klient może posiadać jedną taką lokatę. W przypadku zerwania lokaty przed czasem klient nie traci odsetek, a minimalna kwota lokaty to tylko 500 zł. Minusem jest maksymalna kwota, jaką można złożyć na lokacie - 20 000.

Lokaty na 3 miesiące

Tu najwyżej oprocentowaną lokatą jest Pierwsza Lokata na 6% dostępna w ofercie Meritum Banku. Jej minimalna kwota to tylko 500 zł, a w kwocie maksymalnej nie ma ograniczeń. Jednak klient może założyć tylko jedną taką lokatę, a przy zerwaniu umowy traci odsetki.

Lokata w Volkswagen Bank. Oprocentowanie do 9%. SPRAWDŹ TERAZ!

Lokaty na 6 miesięcy

Ranking lokat półrocznych otwiera lokata ze stałym oprocentowaniem na 4% AliorSync. Jednak zerwanie jej powoduje utratę odsetek. Minimalna kwota, jaką klient musi posiadać do założenia tej lokaty to 1 000 zł. Nie ma konieczności zakładanie konta. Lokata Alior Banku odnawiana jest automatycznie.

Lokaty na 12 miesięcy

Wśród lokat rocznych najwyżej oprocentowaną oferuje FM Bank. Ich Lokata WIBOR Plus daje zysk w wysokości 5.29%. Plusy lokaty to: brak konieczności zakładania konta, możliwość automatycznego jej przedłużania i brak ograniczeń w maksymalnej liczbie zakładanych lokat.

 

Aktualne warunki dotyczące oprocentowania lokat i szczegółów ofert należy zawsze sprawdzić na stronie banku.

Na portalu wykorzystywane są ciasteczka (cookies). Pliki te zapewniają użytkownikowi wygodę w korzystaniu z serwisu. Więcej informacji w Regulaminie serwisu.

X